Emir Kesikci

 Emir Kesikci

Danışman

İlgi Alanları: Veri Analizi, Çevik İş geliştirme, Dijital Dönüşüm, Yapay Zekâ Uygulamaları

Fatih Emir Kesikci lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi jeofizik mühendisliği bölümünde üçüncülük derecesi ile tamamlamıştır. Lisans hayatı boyunca veri analizi ve kantitatif analiz yöntemleri hakkında çeşitli projeler üretmiştir. Multidisipliner bir yapıya sahip olan Emir lisans eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına Defia Yazılım ve Teknoloji Mühendisliği şirketinde proje mühendisi olarak başlamıştır. İki yıla yakın zaman çalışma hayatına devam etmekle birlikte sırasıyla proje mühendisi, sistem analisti ve proje yönetimi konularında iş geliştirme tecrübeleri edinmiştir. Çalışma hayatı ile birlikte yenilikçi yapıların dinamizmini kavramak amacıyla Galatasaray Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Mühendislik Yönetimi yüksek lisans programına devam etmiş ve tamamlamıştır.

Bu alanda bitirme projesi kapsamında “Proje Yönetiminde Belirsizlik Durumları İçin Çevik Prensiplerin Uygulanması” isimli birde projeye imza atmıştır. Emir çalışmalarına yapay zekâ uygulamaları, iş geliştirme ve dijital sistemlerin toplumla olan ilişkilerinin analizi ile devam etmektedir. Bunula birlikte insan, teknoloji ve toplum yapısındaki kaotik durumların çözümleri hakkında fikir üretmektedir.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.