Álvaro Trabanco

Álvaro Trabanco

İletişim Tasarımı Uzmanı

Uzmanlık Alanları: Grafik Tasarım, İletişim Tasarımı, Dijital Hikaye Anlatıcılığı, Fotoğraf, Web Tasarımı, UX/UI

Álvaro Trabanco kendini “iletişim tasarımcısı” olarak tanımlıyor. İspanya’da Art School of Asturias’ta grafik tasarım bölümünden mezun olduktan sonra, Portekiz’e taşındı ve Lizbon’da yer alan bir ajansta 6 yıl boyunca tasarımcı olarak görev aldı. Portekiz’e taşındıktan birkaç sene sonra, Fine Arts Faculty of the University of Lisbon’da iletişim tasarımı ve yeni medya üzerine yüksek lisansını tamamladı. Bu süreçte dijital hikaye anlatıcılığı, fotoğrafçılık ve medyanın dijital dönüşümüyle ilgilendi. 2018 yılında İspanya’ya dönerek bir sene boyunca bir tasarım ajansında web tasarımcısı olarak çalıştı.

 

Álvaro, çok taraflı bir tasarımcı olmasının yanında bir fotoğrafçı olarak da başarı kazandı. Asturias’ta galerilerde ve müzelerde çektiği fotoğraflar sergilendi.

 

Ana dili İspanyolca’ya ek olarak, Álvaro akıcı olarak İngilizce ve Portekizce konuşabiliyor. 

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.