Açelya Duman

Açelya Duman

Danışman

Uzmanlık Alanları: Sosyal Etki Analizi, Sosyal Uygunluk, Topluluk ve Çalışan İlişkileri

Açelya Duman, 2007 senesinde İstanbul Üniversitesi’nde Sosyoloji ve Antropoloji Bölümlerinde lisans eğitimi aldıktan sonra 2012 yılında Viyana Üniversitesi’nde Sosyoloji üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır ve doktora çalışmalarına yine bu üniversite devam etmiştir.

 

Viyana’da bulunduğu süre içerisinde Birleşmiş Milletler Uyuşturucu Maddeler ve Suç Ofisi’nin Sivil Toplum Birimi’nde görev alan Duman, 2012 yılında Türkiye’ye dönerek şirketlerin topluluk ilişkileri projelerinde sorumluluk üstlenmiştir. Archiforesight, Çayeli Bakir İşletmeleri, Statkraft/Çetin Enerji ve son olarak da TANAP’ta paydaş ilişkileri ve sosyal etki analizi çalışmaları yürütmüştür. Akıcı bir şekilde İngilizce ve Almanca konuşabilmektedir. Aynı zamanda yayınlanmış iki makalesi bulunan Duman, gelişime önem göstererek Koç Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesi’nin eğitimlerine katılmıştır.

 

StratejiCo.’da sosyal etki analizi, sosyal uygunluk, topluluk ve çalışan ilişkileri projelerinde Danışman olarak çalışmalarına devam edecektir.

Başa Dön