Alper Kaya

Alper Kaya

Junior Danışman

İlgi Alanları: Data Analizi, Dijital Pazarlama, Davranışsal Karar Verme, Stratejk Düşünmei, Araştırma, Müşteri Deneyimi Tasarımı

Alper Kaya, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünde eğitimine başladı. Olaylara çok boyutlu bakmayı seven Alper, Psikolojinin yanı sıra İşletme ile çift anadal Ekonomi ile de yandal yaparak eğitimini tamamladı. Üniversite eğitimi sırasında bir reklam ajansı staj tecrübesi olsa da, genelini liderlik, pazarlama stratejisi, deneysel ekonomi, davranışsal karar verme gibi alanlarda akademik araştırmalarda asistanlık yaparak geçirdi. Üniversitenin son senesinde tam zamanlı olarak bir pazar araştırma firmasında çalışan Alper takip araştırmalarının yanı sıra segmentasyon, penetrasyon ve fiyatlandırma gibi birçok ad hoc projede yer aldı. Alper, Ocak 2021’de StratejiCo. ailesine Junior Consultant olarak katıldı.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.