Barış Keleş

Barış Keleş

İletişim Danışmanı

Uzmanlık Alanları: Siyasal İletişim, Stratejik Analiz, Dijital Mecralarda Kriz ve Konu Yönetimi, Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler, Yönetim Bilimi ve Yönetişim

Mülkiye Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Barış Keleş, turizm sektöründe 8 yıl pazarlama yöneticisi olarak Birleşik Krallık ve Avrupa pazarında B2B pazarlama, dijital pazarlama ve iletişim yöneticiliği faaliyetlerini yürüttü. Dünya Kurumsal Golf Turnuvası Türkiye temsilciliğinin ulusal final organizasyonunda pazarlama iletişimi ve medya faaliyetleri sorumlusu olarak 7 yıl boyunca görev aldı. 2009 yerel seçimlerinde Selim Oktar’ın yürüttüğü seçim kampanyasının koordinasyon ve organizasyonel süreçlerinde yer alarak deneyim edindi. 

 

Dijital pazarlama, uluslararası pazarlama ve diksiyon sertifikaları ile Medya ve İletişim ön lisansı bulunan Barış Keleş, yönetim bilimi, siyasal iletişim, kamusal ilişkiler ve sürdürülebilirlik politikalarına olan eğitimi ve merakını çok yönlü olarak geliştirmeye gayret ediyor. 

 

Hatha yoga ve vegan yaşam tarzı Barış’ın ilgi alanları arasında bulunuyor.  

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.