Bartu Özden

Bartu Özden

Stajyer

İlgi Alanları: Kamu ile İlişkiler, Hükümet İlişkileri, Kurumsal İlişkiler, Sosyo-politik Analiz, Medya İlişkileri, Dijital Pazarlama

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrencisi olan Bartu Özden, aynı zamanda Avrupa Çalışmaları Uzmanlık Programı’na dâhildir. Bahar 2017 döneminde Erasmus programı kapsamında Eberhard Karls Universität Tübingen’de öğrenim görmüştür.

Daha önce gönüllü AIESEC programı kapsamında Brezilya’da imkânlardan yoksun çocukların eğitimiyle ilgili bir projede yer almış, sosyal girişimcilik alanında çalışan C@RMA şirketinde, Türkiye Cumhuriyeti Tahran Büyükelçiliği’nde ve UNHCR Ankara Ofisi Halkla İlişkiler biriminde staj yapmış, okuldaki bir araştırmada medyadaki mülteci algısı üzerine asistan öğrenci olarak çalışmıştır. Ayrıca European Students for Liberty’nin Türkiye koordinatörlerinden biri olan Özden, www.speakfreely.today sitesinde yazılar yazmaktadır. StratejiCo.’daki stajı boyunca kendini Kamu ile İlişkiler, Hükümet İlişkileri, Kurumsal İlişkiler, Sosyo-politik Analiz, Medya İlişkileri ve Dijital Pazarlama konularında geliştirmek amacındadır.

 

Başa Dön