Bizden Haberler

  • Danışmanlarımızdan Gözde Aytulun’un “Medya Karakterleriyle Kurulan Parasosyal Etkileşim” makalesi Psikiyatride Güncel Yaklaşımlar Dergisi'nde yayınlandı!
  • 23-24 Eylül’de gerçekleştirdiğimiz, Çevik İK’nın uygulamalarını interaktif bir şekilde deneyimlediğimiz eğitimimizin videosunu keyifle izlemeniz dileğiyle.
  • Yönetici ortaklarımızdan İnanç Civaz’ın da aralarında bulunduğu 19 kişilik uluslararası çevik bir ekip dünyanın ilk Çevik İnsan Manifestosu’nu yayınladı.
  • StratejiCo. Yönetici Ortağı Emre Dogru ve Ernst & Young Türkiye’den Kerem Kaçar Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından düzenlenen ‘’Davranış Bilimleri ve Uygulama Alanları’’ hakkında bir eğitim gerçekleştirdi.
  • StratejiCo. Kurucu Ortağı Selim Oktar, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) tarafından düzenlenen Yönetim Kurulu Üyeliği İhtisas Programı kapsamında ‘’Yönetim Kurulunda Şirket Stratejisinin Oluşturulması ve Benimsenmesi’’ konulu bir eğitim gerçekleştirdi.
  • 2018’de StratejiCo. olarak çok çalıştık, çok okuduk, çok da eğlendik. Keyifli seyirler!
  • Namık Kemal Üniversitesi, StratejiCo. ve Kıyıköy Turizm Derneği tarafından imzalanan işbirliği protokolüyle "Kıyıköy Turizm Hizmet Kapasitesi Geliştirme" projesinin ilk adımı atıldı.
  • Danışmanlarımızdan Atilla Aydın’ın bölüm yazarı olarak katkıda bulunduğu "Kamuda Dijital Dönüşüm" kitabı çıktı. Danışmanımızın “Seçili ülkelerde kamuda dijital dönüşüm, başarı faktörleri ve güncel eğilimler” ile “Uluslararası kuruluşlar nezdinde dijital devlet” bölümleriyle katkı yaptığı kitap, kendi alanında en güncel kaynaklardan biri.
  • Danışmanlarımızdan Atilla Aydın'ın bölüm yazarı olarak katkıda bulunduğu "Dijital Dönüşüm Yolculuk Rehberi: Dijitopya" kitabı çıktı. Devlet, vatandaş, kamu hizmetleri ve eğitim başlıklarında dijital dönüşüm ...
  • Yönetici Ortağımız İnanç Civaz ve Danışmanımız Atilla Aydın, EBRD (European Bank for Reconstruction and Development) önderliğinde yapılan "Business Diagnostics Management Consultancy" eğitimini tamamladı.
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.