Can Şarman

Can Şarman

Stajyer Danışman

İlgi Alanları: Araştırma, Pazarlama, Tüketici Davranışları Analizleri, Oyun Teorisi, Sürdürebilirlik ve Çevre, Corporate Responsibility, Pazar Araştırmaları

Can Şarman, 2017 yılında Saint-Benoit Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimine Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünde 4. Sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Lisans eğitiminin başlangıcından itibaren sırasıyla Global Menkul Değerler, Arya Kadın Yatırım Platformu, WediaCorp F+ Ventures stajları sayesinde farklı sektörlerde deneyim kazanma fırsatını yakalamıştır. Mart 2022’de Consultant Intern olarak StratejiCo. ekibine katıldı.

Ayrıca 2019-2021 yılları arasında Koç Üniversitesi Sosyal Aktiviteler Kulübü (SAK) bünyesinde Saha ve Güvenlik Koordinatörü ve Catering Koordinatörü olarak da görev almıştır. 2018 yılında Ventourage Diversity programına katılmış ve ilk startup deneyimini gerçekleştirmiştir.

Akıcı seviyede İngilizce ve ileri seviye Fransızca konuşmaktadır.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.