Cerensu Dertli

Cerensu Dertli

Stajyer

İlgi Alanları: Dijital Pazarlama, Araştırma ve Veri Analizi, Strateji Geliştirme

StratejiCo. ailesine 2020 yılında katılan Cerensu; şirketin içgörü araştırması, strateji geliştirme projelerinde ve dijital pazarlama planlamasında ekibe destek olmaktadır.

StratejiCo. ekibine katılmadan önce Türkiye’de ve Almanya’da, TWIN, PIRI ve Exaring AG gibi çeşitli şirketlerde staj yaparak şirketlerin pazarlama ve satış stratejilerini yakından gözlemleme şansı buldu. Elektrikli arabaları şarj istasyonlarıyla buluşturan teknoloji girişimi Bluedot’da Marketing Lead sorumluluğu üstlenen Cerensu, Max Planck Enstitüsü bünyesindeki ekonomi laboratuarında araştırma asistanlığı da yapmaktadır.

İstanbul Erkek Lisesi mezunu olan Cerensu, 2018 yılından beri Münih Ludwig Maximilian Üniversitesi’nde ekonomi eğitimine devam ediyor.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.