Sıla Bakır

Sıla Bakır

Junior Consultant

Design Thinking, Insight Analysis, Digital Marketing, Communication Strategies

Sıla Bakır has graduated from Bilkent University, Faculty of Fine Arts, Communication and Design Department in 2017. She did several internships as an assistant director at different production companies during her education life. After her graduation, Sıla worked as a brand representative for a short time. Working in the public relations sector made Sıla curious about solution-oriented thinking, creative problem solving, and project design and, she attended the Strategic Design Master's program at Politecnico di Milano University. She did an internship on trend analysis and forecasting for four months in Turin. Before StratejiCo., Sıla worked as an editor and a project designer. 

Page Up
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.