Esra Sözbir

Esra Sözbir

Müşteri İlişkileri Uzmanı

Uzmanlık Alanları: Müşteri İlişkileri, Sosyal Medya İçgörü Analizi ve Yönetimi

Esra Sözbir, Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunudur. Özel Doğan Hastanesi Kurumsal İletişim/Pazarlama Bölümünde ve Plasenta Conversation Agency’de farklı alanlarda staj yaptı. Lift Content Factory bünyesinde Campaign Türkiye, JR. By Campaign, FourFourTwo, Autocar ve Stuff dergilerinin reklam satış asistanlığının yanı sıra 26. Ve 27. Kristal Elma Festivali’nde satış ve operasyon takibi, sponsorluk ilişkilerini yürütme gibi alanlarda hizmetler verdi.

Tezgahçılar Eğitim ve Organizasyon şirketinde Kurumsal Müşteri Temsilcisi olarak görev almıştır. Müşteri ilişkileri, eğitim içeriklerinin tasarımı, eğitim ve eğitmen planlamaları, etkinlik organizasyonu gibi alanlarda sorumlu olmuştur. Aynı zamanda şirket bünyesinde farklı birçok alanda 150’ye yakın eğitime katılmıştır.

 

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.