Gizlilik Politikamız

www.stratejico.com websitesi StratejiCo. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.

Sitemizi kullanırken iletişim formlarını doldurarak ya da başka yollarla tarafımıza ilettiğiniz kişisel bilgilerinizin güvenliği ve gizliliği, T.C. Anayasası,  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve ülkemizin taraf olduğu ilgili uluslararası sözleşmeler başta olmak üzere, ilgili mevzuat çerçevesinde sağlanmaktadır.

İnternetten bize ulaştıracağınız kişisel (isim, telefon, faks, adres, e-mail, demografik bilgiler vs.) bilgilerinizin gizliliği StratejiCo. için esas teşkil etmektedir. Bu bilgilerin konuda kanunen yetkili merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını teyit ve taahhüt ederiz.

Bu siteyi ziyaret eden her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.