Gözde Aytulun

Gözde Aytulun

Danışman

Uzmanlık Alanları: İç görü-Analiz-Raporlama, Araştırma, İş Geliştirme, Dijital İletişim Tasarım & Planlama

Gözde Aytulun, 2012 senesinde ODTÜ Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Sosyal Psikoloji alanında yüksek lisans yapmıştır. Tezini, kişilerin medya karakterleriyle kurduğu tek yönlü etkileşim türü olan para-sosyal etkileşimin; sosyal kaygı, kendilik algısı ve internette gerçek benlik değişkenleri ile ilişkisi üzerine yazmıştır.
Yüksek lisansını tamamladıktan sonra sosyal medya araştırma şirketi Somera'da dört sene boyunca müşteri ilişkileri, sosyal medya iç görü-analiz-raporlama, iş geliştirme, senaryo/karakter analizleri gibi alanlarda çalışmıştır.


Senaryo yazma/yaratıcı yazarlık konularına ilgi duyan Gözde, bu konuda da eğitim almış ve iki uzun metraj film senaryosu yazmıştır.

StratejiCo'da Proje Uzmanı/Danışman olarak görev yapmaktadır.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.