Gülşah Tosun

Gülşah Tosun

Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya Yönetimi, İletişim, Dijital İnsan Kaynakları, Sosyoloji, Analiz ve Raporlama, Sosyal Sorumluluk

Gülşah, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden 2018 yılında mezun olmuştur. 2019 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde yüksek lisansa başlamıştır ve jüriden proje onayı alarak 2020 yılında eğitimini tamamlamıştır. İş hayatına üniversite döneminde başlayan Gülşah, üniversite ve Tübitak projelerinde yer almıştır. İnsan Kaynakları ve Danışmanlık alanında staj deneyimi olan Gülşah, sonrasında Qnb Finansbank şirketinde danışman olarak çalışmıştır. Bu süreçte sosyal medya, içerik üretimi ve tasarımı konularına ilgi duymaya başladı. İnteraktif eğitimler ile kendini geliştiren Gülşah, devamında 2021 Şubat ayında StratejiCo'da Sosyal Medya Stajyeri olarak çalışmaya başladı.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.