İnanç Civaz

İnanç Civaz

Yönetici Ortak

Uzmanlık Alanları: Finans, İletişim, Dijital Pazarlama, Çevik (Agile) Yönetim

1999 yılında ‘yönetici adayı’ olarak başladığı kariyeri boyunca finansal ve hukuki süreçlerden pazarlama ve kurumsal iletişime uzanan geniş spektrumlu bir iş tecrübesi kazanan İnanç, yerel ve uluslararası birçok projede yönetici olarak çalıştı. 2005 yılında  StratejiCo. ailesine Kurumsal İletişim Proje Koordinatörü olarak katıldı. 2007-2009 yıllarında Kazakistan (Almaata) ofisinin kuruluşunu ve yönetimini üstlenerek tecrübesini pekiştirdi.

StratejiCo.’da 2014’ten beri yönetici ortak sıfatıyla çalışıyor. Son dönemde organizasyonel yapı üzerine olan birikimini çevik yaklaşımın bütünsel açıdan iş dünyasına uygulanma pratikleri ile harmanlamakta. Scrum’ın yaratıcısı Jeff Sutherland’den Scrum@Scale, Agile Leadership, Değişim Yönetimi sertifikaları aldı. StratejiCo. Çevik Takımı’nı kuran İnanç, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Çevik yaklaşım dersi verdi ve Çevik Rehberi hazırladı.

Galatasaray Lisesi ve Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan İnanç, birbirinden bağımsız görünen konuları öğrenerek bütünsel ve sürekli gelişime inanıyor. 2015 yılında, ilgi duyduğu Kültür Yönetimi alanındaki yüksek lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi ve İtalya Bologn Üniversitesi'nde tamamladı. Birkaç dil bilen İnanç, bu aralar yönetimini üstlendiği Hollanda (Lahey) ofisinin kuruluşu için bol seyahat etmekte.

Başa Dön