Infografikler

  • Dünya üzerinde çok büyük zararlara yol açan ve hükümetlerle büyük şirketleri kendi güvenlik açıkları ile ilgili sorgulatan Wannacry saldırısı için BGA Security bir el kitabı mahiyetinde çözüm önerileri ve durumu özetleyen bilgiler sundu.
  • Dijital devrim firmaların içlerine yavaş yavaş işlemeye başladı. Ancak, dijital anlamda başarı Yapay Zeka çözümlerinden, cloud programlarından ve dijital risk yönetiminden daha fazlasını gerektiriyor. Başarı, bu araçları kullanarak inovatif çözümler üretebilen dijital organizasyon kültüründen geçiyor.
  • Referandum sonuçlarıyla birlikte, iş dünyası artık VUCA'nın siyah yüzünü çevirip kırmızı ve parlak yüzüne odaklanmak istiyor.
  • Fransa’da Le Pen yükseliyor, peki ama seçimleri kazanabilecek mi? Trump ile aynı şeyleri vaad eden Marine Le Pen tarafında ve Fransa seçim atmosferinde son gelişmeler ne?
  • VUCA, Dünya Gelişmelerine Işık Tutuyor.
  • Donald Trump'ın 20 Ocak'ta göreve başlamasıyla beraber seçim kampanyası sürecinde sözünü verdiği ticaret politikalarını birer birer uygulamaya başladı. Bu kararların sonuçlarını dünya ekonomisi yavaş yavaş hissetmeye başlamışken, finans bakanlarının toplandığı G20 zirvesinde Amerika'nın geri adım atmaması, dünya ekonomisi için yeni bir süreci başlattı. Peki, Trump'ın politikaları neden dünya ekonomisi için risk teşkil ediyor ve G20'ye kadar bu süreç nasıl ilerledi?
  • Cornelius Haga ile 1612'de başlayan Türkiye - Hollanda ilişkileri son günlerde zor bir süreçten geçiyor. Peki, ilişkileri yüzyıllar önceye dayana bu iki ülke arasındaki ticari ilişkiler ne boyutta?
  • Adli Sicil ve İstatistik Genel Müdürlüğü verilerine göre iş davalarının sonuçlanma süresi ortalama 431 gün sürüyor. Bu sebeple mahkemeye gitmeden önce arabulucuya gitmek zorunlu hale geliyor. Peki yeni süreç nasıl işliyor?
  • Dünya'nın gözü Amerika'daki seçimlerin üzerinde! Peki, sosyal medya kullanımı adaylar için neden bu kadar önemli? Güçlü bir oy potansiyeli bulunan milenyum jenerasyonunun dikkatini çekmek ve onlara ulaşmak için neredeyse tek yol olan sosyal medya, adaylar tarafından güçlü bir biçimde kullanılıyor.
  • Her yıl yayınladığı çalışan memnuniyeti anketi ile çalışan bağlılığı ve mutluluğu konusunda bir rehber niteliğinde olan Gallup'un bu yılki araştırması Onedio tarafından özetlendi. Araştırmanın özetini görsel olarak inceleyebilirsiniz.
Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.