Jülide Lokman

Jülide Lokman

Communication Group Head

Uzmanlık Alanları: Pazarlama İletişimi, Reklam, İletişim Tasarımı, Sosyal Medya

Bilkent Üniversitesi GSF Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun olduğu 2002 tarihinden beri iletişim sektöründe çalışan Jülide Lokman; Shift, Leo Burnette, Young & Rubicam, Team Red gibi ulusal ve uluslararası şirketlerde çalıştı. Kariyeri boyunca çok çeşitli şirketler ve dünyanın tanınmış markalarıyla çalıştı; karmaşık ve büyük ölçekli projelerin bir parçası olarak yaratıcı ve ilgi çekici çözümler sundu. Jülide’nin uzmanlık alanları arasında marka stratejileri oluşturma ve yönetme, markalaşma ve marka konumlandırma, kurumsal kimlik tasarımı, pazarlama iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, reklam ve kampanya yönetimi yer alıyor.

Jülide, Londra’da geçirdiği 5 yılın ardından Türkiye’ye geri döndü ve 2021 Temmuz ayında StratejiCo. ekibine katıldı. İş yaşamında yakaladığı çeşitliliği hayatının kalanına da yaymayı amaç edinen Jülide; yoga ve oyunculukla ilgileniyor, İngilizce ve Fransızca konuşuyor.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.