Makaleler

  • COVID-19 pandemisi ülkemizde nasıl yayılıyor, bizi neler bekliyor? Danışmanlarımız Emir Kesikci ve Yunus Emre Demir yeni yazılarında inceliyorlar.
  • StratejiCo. yorumluyor: Çevik Yaklaşımı benimseyen şirketlerin sayısı günümüzde gittikçe artarken, şirketlerin günümüzde ihtiyaç duyduğu liderlik kavramı, geleneksel liderlik anlayışından çok farklı bir hale geldi. Çevik liderlerin özelliklerini ve bu yeni rollerin ortaya çıkmasında Çevik Eğitim'in önemini incelediğimiz bu makaleyi keyifle okumanız dileğiyle.
  • StratejiCo. Yorumluyor: Çevik Yaklaşım ile Sadık Müşterilere Nasıl Sahip Olabileceğinizi Biliyor Musunuz?
  • Çevik yaklaşımın geleneksel yönetim yaklaşımlarından farklı olması, liderlik pozisyonları için de farklı beceri ve özellikleri beraberinde getiriyor. Çevik Lideri geleneksel liderlerden farklılaştıran 7 özelliği anlattığımız makalemizi keyifle okumanız dileğiyle!
  • Sizi StratejiCo. ekibinin kitaplığına konuk olmaya davet ediyoruz. Bu ay Yönetici Ortağımız İnanç Civaz ile birlikte Jeff Sutherland'in ''Scrum' isimli kitabını inceliyoruz. Keyifli okumalar!
  • Ülkemizde vakaların her geçen gün artması ile bilrlikte salgın hakkındaki algının nasıl değiştiğini 15-20 Mart arasındaki sosyal medya verisiyle Gözde Aytulun ortaya koydu.
  • İnsanın işini severek yapması, başarılı olmasında bir anahtar görevi görür mü? StratejiCo. Kurucu Ortağı Selim Oktar'ın Afrika gezisinde tanıştığı, işine tutkuyla bağlı bir safari rehberi üzerinden kaleme aldığı yazısında bulabilirsiniz.
  • Strateji bilim midir yoksa sanat mı? Stratejik kararlar alırken içgüdülerimize ne kadar güvenmeliyiz? Strateji ile uygulama arasındaki köprüyü nasıl kuracağız? Bu soruları beraber tartışmak ve iş hayatımızda uygulamak için sizleri her ay bir strateji kitabını beraber değerlendirmeye davet ediyoruz.
  • VUCA olarak tabir edilen aşırı belirsizlik ve kaosun hakim olduğu dönemlerde bir şirketin başına gelebilecek en kötü durumlardan biri değerli müşterilerini kaybetmektir. StratejiCo. Kurucu Ortağı Selim Oktar'ın, kısa süre içinde açmaza dönüşme potansiyeli taşıyan bu durumdan kaçınmak için izlenebilecek bir yol haritasını kaleme aldığı yazısında bulabilirsiniz.
  • Sizi StratejiCo. ekibinin kitaplığına konuk olmaya davet ediyoruz. Bu ay Yönetici Ortak İnanç Civaz ile birlikte Robert B. Cialdini'nin ''İknaya Açılan Kapı'' isimli kitabını inceliyoruz. Keyifli dinlemeler ve okumalar!
Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.