Makaleler

 • Korona Virüs Gündem Araştırması (19 - 21 Mart 2020)
 • Koronavirüs salgınının tedarik zincirleri üzerindeki etkilerini incelemiştik. Peki salgının etkisini artıran ve tedarik zinciri süreçlerini riske atan prensipler neler?
 • "Koronavirüsün İş Dünyasına Etkileri" yazı dizimizin bu yazısında, Elmira Mansur COVID-19 pandemisinin hazır giyim sektörü üzerindeki etkilerine değiniyor.
 • "Koronavirüsün İş Dünyasına Etkileri" yazı dizimizin bu yazısında, Emir Kesikci ve Yunus Emre Demir; pandeminin sektörler ve ekonomik göstergeler üzerindeki etkisini inceliyorlar.
 • Royal FloraHolland çiçek sektöründe gerçekleştirdiği çevik (“agile”) dönüşüm ile üreticiler ve tüketiciler için yeni iş fırsatları yaratıyor. Bu dönüşüm, dijitalleşme çağında bir taraftan işlerinde istikrarı korurken diğer taraftan kendilerini yeniden tanımlamak isteyen şirketler için önemli dersler sunuyor.
 • Bu yazıda kurumsallaşma ile ilgili doğru bilinen yanlışları, doğru kurumsallaşmanın nasıl yönetilebi-leceğini, hangi şirketlerin kurumsallaşmaya ihtiyacı olduğunu inceleyeceğiz. Bu analizin ardından başarılı bir vaka örneği olarak Arkas Holding’in kurumsallaşma sürecini mercek altına alacağız.
 • Yeni nesil yayıncılığa inovatif bir bakış: Netflix’in Başarı Öyküsü Danışmanlarımızdan Emir Kesikci ve Gözde Aytulun’un kaleme aldığı makalemizi keyifle okumanız dileğiyle.
 • Ekonominin Temel Unsuru Aile Şirketleri Dönüşün Eşiğinde
 • INSTAGRAM’DA BEĞENİLERİN KALDIRILMASI INFLUENCER MARKETING İÇİN NE ANLAMA GELİYOR?
 • VUCA NEDİR?

  16/03/2017

  Değişimin hızının ve kapsamının belirlenemediği, olayları anlamakta zorlandığımız ve öngörü yapamadığımız bir dönemden geçiyoruz. Siyasal belirsizlikler, ekonomideki dalgalanmalar, dijital dönüşümün yarattığı üretim süreçlerindeki değişiklikler, artan çalışan talepleri ve müşteri beklentileri, sosyal ve çevresel faktörler gibi bir çok etken nedeniyle VUCA dönemindeyiz.
Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.