Makaleler

  • Bugünün teknolojik gelişmeleri ve analitik teknikleri, geleceğin firmasını yeni bir hedefle tanımlamayı mümkün kılıyor: Ölçeklendirme ve büyümenin faydalarını, müşteri bağlılığının avantajlarıyla birleştirerek rekabet etmek.
  • Sizi StratejiCo. ekibinin kitaplığına konuk olmaya davet ediyoruz. Bu ay Yönetici Ortağımız İnanç Civaz ile birlikte Jeff Sutherland'in ''Scrum' isimli kitabını inceliyoruz. Keyifli okumalar!
  • Çevik yaklaşımın geleneksel yönetim yaklaşımlarından farklı olması, liderlik pozisyonları için de farklı beceri ve özellikleri beraberinde getiriyor. Çevik Lideri geleneksel liderlerden farklılaştıran 7 özelliği anlattığımız makalemizi keyifle okumanız dileğiyle!
  • İnsanların beklentileri, karakterleri ve iş yapış biçimleri birbirinden bu kadar farklıyken, bir şirketin ya da bir ekibin tamamının motivasyon artışını sağlamak mümkün mü? İş dünyasının motivasyona yönelik uygulamaları nasıl olmalı?
  • StratejiCo. yorumluyor: Çevik Yaklaşımı benimseyen şirketlerin sayısı günümüzde gittikçe artarken, şirketlerin günümüzde ihtiyaç duyduğu liderlik kavramı, geleneksel liderlik anlayışından çok farklı bir hale geldi. Çevik liderlerin özelliklerini ve bu yeni rollerin ortaya çıkmasında Çevik Eğitim'in önemini incelediğimiz bu makaleyi keyifle okumanız dileğiyle.
  • StratejiCo. Yorumluyor: Çevik Yaklaşım ile Sadık Müşterilere Nasıl Sahip Olabileceğinizi Biliyor Musunuz?
  • Çalışırken zamanın nasıl geçtiğini fark etmediğiniz anlar oldu mu? Kurucu Ortağımız Selim Oktar’ın Motivasyon serimizin ’’Sihirli Bir Periniz Var Mı?’’ başlıklı üçüncü yazısını kaleme aldı. Keyifli okumalar.
  • Bu yazımızda da çalışmayı üretken ve eğlenceli hale getiren Scrum yapısının ne olduğunu ve bu çerçevede Scrum Master’a düşen görevleri anlatacağız.
  • StratejiCo. OECD’nin 2017 Raporuna Göre Türkiye’nin İş Verimliliğini yorumluyor. Uzun saatler boyunca çalışmak beraberinde iş verimliliğini de getiriyor mu?
  • Sizi StratejiCo. ekibinin kitaplığına konuk olmaya davet ediyoruz. Bu ay Yönetici Ortak İnanç Civaz ile birlikte Robert B. Cialdini'nin ''İknaya Açılan Kapı'' isimli kitabını inceliyoruz. Keyifli dinlemeler ve okumalar!
Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.