Merve Uzunosman

Merve Uzunosman

Danışman

Uzmanlık Alanları: Kamu ile İlişkiler, Kurumsal İletişim

Merve Uzunosman lisans eğitimini 2013 yılında Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji bölümünde, yüksek lisansını ise 2015 yılında London School of Economics and Political Science’da (LSE) yine sosyoloji alanında tamamlamıştır.

Merve eğitim hayatı boyunca; editörlük, kalitatif pazar araştırmaları, stratejik planlama ve küresel ekonomik ilişkiler konularında itibarlı kurumlarda staj deneyimi edinmiştir. 2016’da ise TÜSİAD’da Bilgi Toplumu ve İnovasyon Departmanı’nda uzman olarak çalışmaya başlayarak bilgi ve iletişim teknolojileri, dijital dönüşüm, e-ticaret ve STEM eğitimi alanlarında proje yürütücülüğü yapmıştır. 2017’de Torino’da Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) ile BusinessEurope iş birliği ve AB’nin fon desteğiyle hayata geçirilen 6 aylık eğitim programı “Employers Young Professionals’ Academy”de lobicilik, sosyo-ekonomik politikalar ve sosyal diyalog üzerine eğitim almıştır.

Aynı zamanda bale eğitmeni olan Merve; modern dans ve performans sanatı ile ilgilenmekte, İngilizce ve Fransızca konuşmaktadır. Mart 2019’da aramıza katılan Merve kamu ilişkileri faaliyetlerine destek vermektedir.

Başa Dön