Nilüfer Durukan

Nilüfer Durukan

Danışman

İlgi alanları: Araştırma, İç görü Analizi, İletişim Stratejisi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Halkla İlişkiler

Nilüfer Durukan, 2019 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji bölümünde lisansını tamamladı. Bununla beraber Şehir Bölge ve Planlama alanında yandal yaptı. Göç, kimlik politikaları, etnisite, iş ve organizasyon dinamikleri gibi toplumsal konulara ilgisi olan Nilüfer, bu konular hakkında araştırma deneyimi kazanmak için Ioannina Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu Konitsa Yaz Okulu’nda etnografik çalışmalara gönüllü olarak katıldı.

Üniversite hayatında toplumsal fayda sağlayan ve insan ilişkilerini odağına alan sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer aldı. 2019 yılında StratejiCo. ekibine Junior Danışman olarak katılan Nilüfer, bu ilgisi doğrultusunda iletişim, halkla ilişkiler ve kurumsal sosyal sorumluluk gibi alanlarda çalışmaya devam ediyor.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.