Sıla Ordu

Sıla Ordu

Junior Danışman

İlgi Alanları: Araştırma, İçgörü Analizi, Dijital Pazarlama, Veri Analizi ve Görselleştirmesi, Design Thinking

Sıla Ordu, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme Mühendisliği bölümündeki eğitiminin son senesinde. StratejiCo.’dan önce bir halkla ilişkiler firmasında ve WWF Türkiye’de iletişim alanında deneyim kazanmıştır. Aynı zamanda uluslararası bir giyim markasında iş geliştirme, planlama ve satış konularında kendini geliştirme fırsatı bulmuştur. Profesyonel seviyede ve akıcı İngilizce konuşabilen Sıla, başlangıç düzeyinde Almanca ve İspanyolca da bilmektedir. Bunların yanında akademik düzeyde iktisat araştırmalarına ve multidisipliner çalışmalara ilgi duymaktadır. Sıla, stajyer olarak aramıza katıldıktan sonra kısa sürede gösterdiği çabadan dolayı Junior Danışman olarak ekibimizde çalışmaya devam etmektedir.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.