Özge Zebek

Özge Zebek

Junior Danışman

İlgi Alanları: Rekabet Analizi, İçgörü Analiz, Raporlama, Araştırma, İş Geliştirme

Özge Zebek, 2019 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünden mezun oldu. Philip Morris’te pazarlama ve Coca Cola’daki finans stajları sayesinde lisans hayatı boyunca çeşitli deneyimler edindi. Mezun olduktan sonra Otokar’da İş Geliştirme ve Yurtdışı Satış departmanlarında görev aldı. Burada pazar dinamikleri, ürün, rakip analizleri ve politik araştırmalar konusunda deneyim kazandı. Ayrıca farklı ülkelere seyahat ederek satış konusunda kendini geliştirdi. 

 

Üniversite hayatı boyunca sinema kulübüyle birlikte çeşitli etkinlikler düzenledi ve sinema yandal programına katıldı. Akıcı derecede İngilizce ve orta seviye İspanyolca bilen Özge, Eylül 2021’de StratejiCo. ailesine katıldı. 

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.