Petrokimya

Petrokimya

Petrokimya sektörü, petrolden organik kimyasal ürünler elde etmede kullanılan sanayi yöntemlerini kapsamaktadır. Hayatımızın hemen hemen her bölümünde yer alan petrokimya ürünleri çok geniş bir yelpazeye sahip, büyük ölçekli, sermaye ve teknoloji yoğun bir sektördür.

Özellikle İkinci Dünya Savaşından sonra duyulan hammadde ihtiyacı petrokimya sektöründe yatırımları arttırmış ve hızla gelişen sanayileşme ve teknoloji alanlarına büyük oranda katkı sağlamıştır.

Kimya, ilaç, inşaat, otomotiv gibi bir çok sanayi kolunun hammaddesi olarak kullanılan petrokimya ürünleri kullanıldığı sektörlerdeki büyümenin diğer sektörlere oranla daha hızlı olmasına destek sağlamaktadır. StratejiCo. olarak verdiğimiz hizmetlerle, sektördeki firmalara değişen ve dönüşen koşullara adapte olmalarına ve rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.

Sektördeki Müşterilerimiz

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.