Seyhun Turan

Seyhun Turan

Sosyal Medya Uzmanı

İlgi Alanları: Sosyal Medya, Moderasyon, Monitoring, Veri Analizi, Raporlama ve Analiz, Kriz Yönetimi

Seyhun, 2013 yılında Plato Meslek Yüksekokulu - Basım ve Yayın bölümünden mezun oldu. Okuldan mezun olduktan sonra NTV Spor’da stajyer editör olarak göreve başladı. Stajyerliğini bitirdikten bir süre sonra spor haberleri editörlüğü görevini üstlendi.

2014 yılında Boğaziçi Üniversitesi, Milli Eğitim Bakanlığı ve Tetra Pak’ın oluşturduğu “Küçük Şeyler Doğayı Yeniler” adlı sosyal sorumluluk projesinin “Proje Yöneticiliği” görevini yaptı.

2017 yılında Tick Tock Boom PR & Digital Marketing’de raporlama ve analiz bölümünde New Media Analyst olarak işe başladı. Bu bölümde sorumlu olduğu markalara monitoring, raporlama ve analiz alanlarında hizmet verdi.

Daha sonra ajans içerisinde Expert bölümüne transfer oldu. Bu bölümde New Media Expert pozisyonunda çalıştığı markalarına social crm, raporlama, analiz ve kriz yönetimi konularında destek oldu.

 

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.