Sıla Bakır

Sıla Bakır

Junior Danışman

Design Thinking, İçgörü Analizi, Dijital Pazarlama, İletişim Stratejisi

Sıla Bakır, 2017 senesinde Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. Eğitim hayatı sırasında farklı prodüksiyon şirketlerinde yönetmen asistanı olarak staj yaptı. Mezuniyetinin ardından halkla ilişkiler alanına yönelen Sıla, kısa bir süre marka temsilcisi olarak çalıştı. Bu süreçte çözüm odaklı düşünme, yaratıcı problem çözme ve proje tasarımı gibi alanlara merak saldı ve Politecnico di Milano Üniversitesinde Stratejik Tasarım Yüksek Lisans programına katıldı. Master programının son döneminde Torino’da trend analizi üzerine 4 ay staj yaptı. Ardından editörlük ve proje tasarımı gibi konularda da çalışan Sıla, 2021 yılının mayıs ayında StratejiCo.’da Junior Proje Danışmanı olarak çalışmaya başladı.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.