"Koronavirüs Etkisi: Bugünün Duyguları, Yarının Planları" webinarımıza kayıt olun

Dünya Gazetesi ve ERA Araştırma iş birliğinde yürüttüğümüz kamuoyu araştırmalarının yeni serisinde koronavirüs salgınının psikolojik boyutuna odaklanıyoruz. Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ ve StratejiCo. Kurucusu Selim Oktar moderatörlüğünde, webinarımızda "Koronavirüsün Etkisinde Bugünün Duyguları, Yarının Planları"nı araştırma bulguları ışığında konuşacağız. Araştırma moderatörleri Güno Bilger ve Etel Almaleh araştırma bulgularını bizlerle paylaşarak sorularımızı yanıtlayacaklar.

14 Nisan Salı günü 14.00'te gerçekleşecek webinarımızda, "Koronavirüs hayatımızı nasıl etkiledi? Şu anda nasıl hissediyoruz? Sosyal izolasyon uyguladığımız günlerimiz nasıl geçiyor? Salgın sona erdikten sonra neler bekliyoruz?" sorularını kamuoyu araştırmamızla cevaplayacağız.

Siz de webinarımıza katılmak isterseniz aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz (Webinar linki ilerleyen saatlerde mail olarak sizinle paylaşılacaktır.).

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.