Ulaş İzmen Yardımcı

Ulaş İzmen Yardımcı

Danışman

Uzmanlık Alanları: Araştırma, Çevik Yaklaşım, Dijital Dönüşüm, Modelleme, İçgörü - Analiz-Raporlama, İş Geliştirme, Örüntü Bulma ve Sonuç Çıkarma

Ulaş İzmen Yardımcı, Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümünde lisans yaptı ve Exchange Programı ile Kanada'daki McGill Üniversitesi'nde okudu. Lisansını tamamladıktan sonra Lizbon Üniversitesi'nde Ekonomi dalında yüksek lisans yapan Ulaş, yüksek lisans tezini kişinin sahip olduğu çok sayıda seçeneğin onu bazen hareketsiz bırakmasının, oyun teorisi çerçevesinde modellenmesi üzerine yazdı.
 
Portekiz'de geçen 2 yılın ardından Bodrum'a yerleşen Ulaş, Muğla'da Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlayarak 2 sene boyunca Matematik Öğretmenliği yaptı. Matematik bilgisini ve iletişim becerilerini kullanarak keyifli bir öğretmenlik deneyimi yaşadıktan sonra StratejiCo. ekibine katıldı. İlgilendiği alanlar arasında çevik yaklaşım, dijital dönüşüm, içgörü-analiz-raporlama ve iş geliştirme bulunuyor.
 
İş yaşamında olduğu kadar hayatta da multidisipliner olmaya çalışıyor. Soyut bilgi ile somut işleri dengelemeyi seven Ulaş, AcroPR'da yaptığı stajın yanında üniversite hayatı boyunca da Müzik Kulübü'nde birçok konser, panel, workshop ve festival organize etti. Anadile yakın bir şekilde İngilizce, akıcı şekilde İspanyolca ve Portekizce konuşuyor.

 

 

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.