WEBINAR: Ya Sonra? Ne Yaparız Korona'dan Sonra?

Koronavirüs salgını (COVID-19) ülkemizde yayılmaya başladığı günden bu yana, ERA Araştırma iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz "Koronavirüs Gündem Araştırmaları"nın yeni dönemini tamamladık. 11 Mayıs Pazartesi günü araştırma sonuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Yine kalitatif ve kantitatif yöntemleri birarada kullanarak koronavirüs sonrasına dair stratejilerinize yön gösterebilecek ipuçlarını yakalamaya çalıştık. Türkiye’nin en deneyimli moderatörleri olan Etel Almaleh ve Güno Bilger liderliğinde kalitatif bir araştırma gerçekleştirdik. Sonrasında ise kantitatif araştırma ile Türkiye geneli bazında sonuçlar elde ettik.

Yeni dönemin araştırma sonuçlarını ve içgörülerini sizlerle "Ya Sonra? Ne Yaparız Korona'dan Sonra?" başlıklı webinarımızda paylaşacağız. Kurucumuz Selim Oktar, ERA Araştırma ortakları Elvan Oktar ve Nazlı Yüksel, araştırma moderatörleri Etel Almaleh ve Güno Bilger'in yer alacağı webinarımıza katılmak isterseniz lütfen aşağıda yer alan formu doldurunuz. 

 

Tarih ve Saat: 11 Mayıs Pazartesi, 15.00 - 17.00

Not: Katılım sayıyla sınırlı olduğu için maksimum katılımcı sayısına ulaşıldığında erişim kapanacaktır.

 

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.