Yahya Emirhan Karabay

Yahya Emirhan Karabay

Junior Danışman

İlgi alanları: Kurumsal İletişim, Kriz Yönetimi, Dünya Siyaseti, Politik Ekonomi, Pazar Araştırmaları,

Yahya Emirhan Karabay, 2018 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Lisans döneminde bankacılık alanında Denizbank, Anadolubank gibi çeşitli bankalarda farklı alanlarda staj yaptı. Bunun yanında farklı bir sektörü de tanımak amacıyla Boyner Büyük Mağazacılık’ta e-ticaret alanında staj yaptı. Mezun olduktan sonra eğitimine devam etmek isteyerek aynı yıl içinde MEF Üniversitesi Uluslararası Güvenlik Ve Strateji çalışmaları adlı tezli yüksek lisans programına başladı. Bu programda uluslararası siyaset, terörizm, kitle imha silahları ve jeopolitik hakkında kapsamlı bilgiler edinerek olaylara karşı daha multidisipliner bakış açısı kazandı. Bu yüksek lisans programını da 2021 Eylül ayında bitirdi.

 

Akıcı derecede İngilizce ve Rusça bilen Yahya Emirhan Karabay, Kasım 2021’de StratejiCo. ailesine katıldı.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.