ALİ PANDIR - TKYD YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

 Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) olarak sizlerin kıymetli katılımınızla, EGİAD ev sahipliğinde ve İzmir Ticaret Odası, ESİAD, BASİFED ve TAİDER kuruluşlarının desteğiyle 'Yönetim Kurullarında Son Trendler-Değişen Dünyaya Ayak Uyduran Yönetim Kurulları' konulu İzmir İş Dünyası Buluşmasını’nı başarı ile gerçekleştirdik.

En iyi kurumsal yönetim uygulamalarının şirketlerimizce içselleştirilmesi ve tüm kurumlarımızın paydaş ve hissedarlarına daha yüksek değer yaratması amacıyla sürdürdüğümüz faaliyetler çerçevesinde, önümüzdeki dönemde gerçekleştireceğimiz çalışmalarda sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. 

 

Ali Pandır

TKYD Yönetim Kurulu Başkanı

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.