BLOOMBERG, STRATEJİCO.’DAN ALINTI YAPTI

StratejiCo.’nun yönetici ortağı Levent Koç’un Türkiye’de artan işçi ücretlerinin sonuçları üzerine yazdığı makalesi Bloomberg Business makalesinde alıntılandı. Koç’un alıntı yapılan yazısında şu ifade edilmekte: “Bir firmanın toplam maliyeti yeni asgari ücretle birlikte %6 artış gösterecek. Bu durum, çoğu işveren için önemli bir maliyet oluşturuyor.”

StratejiCo., işletmelere, işyerinde oluşan çalışan hareketlerine çözüm bulmasının yanı sıra verimlilik ve kalite artışı konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

Bloomberg’deki makaleyi okumak için buraya tıklayınız.

Levent Koç’un makalesini okumak için buraya tıklayınız. 

  

Hakkımızda

StratejiCo., Avrasya bölgesinde uluslararası firmalara ve kamu kurumlarına 1987’den beri danışmanlık sağlayan bağımsız bir kurumsal ilişkiler ve kamu ile iletişim danışmanlığı şirketidir.

Yasal Uyarı

Bu rapor StratejiCo. tarafından, kamuya açık kaynaklardan toplanan bilgilere dayanarak hazırlanmıştır. Bu raporda ortaya konan görüş ve öneriler StratejiCo.’nun resmi görüşünü yansıtmamaktadır. Bu içeriğin amacı okuyucularımıza kendi işleriyle ilgili farklı bakış açıları sunmaktır. StratejiCo. burada sağlanan bilgilere dayanarak alınan kararlardan sorumlu tutulamaz.

Copyright © 2016 Bütün hakları saklıdır. 

 

Başa Dön