ÇEVİK YAKLAŞIM (AGILE) İLE ŞİRKETİNİZE ÇAĞ ATLATIN!

"Airbnb, Spotify, Instagram gibi başarılı şirketlerin de benimsediği model, işleri küçük ve anlamlı parçalara bölerek, farklı disiplinlerde uzman proje grupları ile yönetiliyor. Her aşamada hataları tespit edip, süreci iyileştirerek ilerleyen Çevik Yaklaşım ( Agile Yaklaşım ) ile şirketler değişimlere hızla adapte olurken, ürün ve servisin pazara çıkış hızını ve kalitesini de yüksek tutabiliyor."

Danışmanlarımızdan Başak Çevik EGİAD'ın Temmuz sayısında yayınlanan makalesinde, StratejiCo. olarak şirketlere Çevik Yaklaşımı (Agile Yaklaşım) uygularken nasıl bir bakış açısına sahip olduğumuzdan ve araçlarımızdan bahsetti.

sayi-156

sayi-157

sayi-158

 

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.