COVID-19 TEDARİK ZİNCİRLERİNİ NASIL ETKİLİYOR?

emirfoto
Yazar: Fatih Emir Kesikci
İletişim: emir.kesikci

 

 
ulasyardimci  
Yazar: Ulaş İzmen Yardımcı  
İletişim: ulas.yardimci  

 

 

2019 yılının son gününden beri önce Çin’i, ardından tüm dünyayı etkisi altına alan Çin’in Hubei eyaletinin başkenti Wuhan’da ortaya çıkan yeni tip koronavirüs (COVID-19), küresel bir kriz ve yönetilmesi oldukça zor bir pandemi olarak etkisini sürdürmektedir. Süreçlerimizi ve prensip- lerimizi gözden geçirdiğimiz şu günlerde hiç şüphesiz Tedarik Zinciri Ağı Yönetimi, virüsün en çok etkilediği alanlardan biri olarak göze çarpmakta. Değişimin böylesi süratli bir ivme kazandığı kriz ortamında tüm ülkeler eş zamanlı olarak farklı alanlarda kapsamlı bir sınavdan geçiyor. Türkiye çapında yaptığımız Gündem Araştırması Raporu’nun da gösterdiği gibi oluşan kriz ortamı çoğu şirketi ve iş modellerini hazırlıksız yakalamış oldu. Krizden, dünya tedarik zinciri ve endüstrisi de ciddi şekilde etkileniyor.

 

"Koronavirüsün İş Dünyasına Etkileri" okuma serimizin bu yazısında; tedarik zinciri ve endüstrisinin nasıl etkilendiğini farklı boyutlardan inceliyoruz.

 

Keyifli okumalar, sağlıcakla kalın!

 

 

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.