Enerji

Enerji

Avrasya Bölgesi’ndeki enerji oyuncularının yerleri Türkiye’nin de kritik rol almasıyla beraber hızlı bir değişim gösterdi. Türkiye, Rusya’dan, Hazar Denizi Bölgesi’nden ve Orta Doğu’dan Avrupa’ya gönderilecek petrol ve doğal gaz hattı açısından transit bir ülke pozisyonuna gelerek, bir enerji merkezi oldu. İran ve Irak Bölgesel Yönetimi’nin uluslararası pazarlara entegrasyonu gibi gelişmelerin yanı sıra Güney Akımı gibi önemli boru hattı projelerinin de gündeme gelmesiyle Türkiye’nin bölgedeki etkisini arttıracağını gösteriyor. 

Enerji projelerinin, jeopolitikaya, hükümetler arası ilişkilere ve ekonomik büyümeye olan etkisinden dolayı, bu projelerin kapsamlı ve iyi bir şekilde belirlenmiş kamu ilişkileri stratejileriyle yürütülmesi gerekiyor. StratejiCo. enerji firmalarına büyük çaptaki önemli projeleri hayata geçirmeleri için hükümet ilişkileri, iletişim ve topluluk katılımı (bağlılığı) hizmetleri sunmaktadır. 

Sektördeki Müşterilerimiz

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.