Etik Bütünlük

ÇEŞİTLİLİK

StratejiCo.’da çeşitliliği destekliyoruz. Eşitlikçi ve sorumluluk sahibi özelliklerimizle hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin gözünde değer sahibiyiz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen kariyer sayfamızı ziyaret edin.


RÜŞVET KARŞITI POLİTİKA

1977 Yurtdışı Yolsuzluk Faaliyetleri Yasası (ABD) ve 2010 Rüşvet Yasası’nın (İngiltere) yanı sıra, uluslararası iş çevresinde yolsuzluğun önlenmesini ve şeffaflığı sağlayan tüm diğer mevzuatlarla uyumluyuz.

İYİ YÖNETİŞİM VE ETİK

İyi yönetişimin ilkelerini hem firmamızda hem de müşterilerimizle olan ilişkilerimizde uyguluyoruz. StratejiCo.'nun kurucu ortağı Selim Oktar, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) yönetim kurulu üyesi, Türkiye Etik ve İtibar Derneği’nin (TEİD) ise kurucu üyesidir. 

İTİBAR

Öncül şirketimiz Strateji | Mori, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından alanında en saygın firma seçildi. StratejiCo.'nun yönetim ekibi ve partnerleri, iletişim, strateji ve kamu ile ilişkiler hakkındaki toplantı ve seminerlere konuşmacı olarak katılmaya devam ediyor. 

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.