Etik Bütünlük

ÇEŞİTLİLİK

Biz, StratejiCo.’da sadece çeşitliliği istemekle kalmıyoruz aynı zamanda destekliyoruz. Hem çalışanlarımız hem müşterilerimiz bize eşitlikçi ve sorumluluk sahibi bir firma olduğumuz için değer vermektedir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen kariyer sayfamızı ziyaret edin.


RÜŞVET KARŞITI POLİTİKA

StratejiCo., 1977 Yurtdışı Yolsuzluk Faaliyetleri Yasası’na (ABD), 2010 Rüşvet Yasası’na (İngiltere) ve uluslararası iş çevresinde yolsuzluğu önlemeyi ve şeffaflığın gerekliliklerine uymayı hedefleyen diğer mevzuatlara uymaktadır.

 

İYİ YÖNETİŞİM VE ETİK

StratejiCo., iyi yönetişim ilkelerini hem firma içinde hem de müşterileriyle olan ilişkilerinde uygulamaktadır. StratejiCo. kurucu ortağı Selim Oktar, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) yönetim kurulunda yer almaktadır. Oktar ayrıca, Türkiye Etik ve İtibar Derneği’nin (TEİD) kurucu üyesidir.

 

İTİBAR

StratejiCo.’nun öncül şirketi olan Strateji | Mori İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından kendi alanında en saygın firma seçilmiştir. StratejiCo. yönetim ekibi ve partnerleri, düzenli olarak iletişim, strateji ve kamu ile ilişkilerle ilgili toplantı ve seminerlere konuşmacı olarak katılmaktadır. 

Başa Dön