FLORAHOLLAND ÜYELERİ TÜRKİYE'Yİ ZİYARET ETTİ

Dünyanın en büyük çiçek kooperatifi olan Royal FloraHolland, mevcut pazarlardaki gücünü arttırıp yeni pazarlara açılarak çiçek ve bitki satışlarını arttırmayı planlıyordu. Royal FloraHolland üyesi Hollandalı çiçek üreticileri bir inceleme gezisi kapsamında Türkiye’yi ziyaret etti.

StratejiCo., hem programın planlanmasında ve uygulanmasında yönlendirici bir rol oynadı hem de FloraHolland üyelerinin Türkiye pazarını daha ayrıntılı bir biçimde analiz etmesine katkıda bulundu. Program süresince katılımcılar, Türkiye’nin mevcut ekonomik durumu, çiçek sektörü, trendler ve gelişmelerle ilgili bilgilendirildi.

Bunlara ek olarak Royal FloraHolland üyeleri, olası iş fırsatlarını değerlendirmek için sektördeki önemli isimlerle toplantılar düzenledi. Royal FloraHolland ekibi ayrıca, Türkiye’nin en önemli çiçek ticareti fuarı olan Avrasya Bitki Fuarı'na katıldı ve Hollanda Konsolosluğu’nda önemli bir networking etkinliği düzenlendi.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.