HAZIR GİYİMDE COVID-19 SALGINI

 elmira
Yazar: Elmira Mansur
İletişim: elmira.mansur

 

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVID-19) pandemisi, her sektörü farklı şekillerde ve derecelerde etkilemeye devam ediyor. Hazır Giyim sektörü, bu karantina günlerinde hem satış hem tedarik bağlamında beklenmedik ve güçlü bir krizle karşı karşıya. Pandeminin geleceği gibi, sektörün geleceği de henüz belirsiz fakat güncel durumun incelenmesi belirli çıkarımlar yapmaya ve öngörülerde bulunmaya yardımcı olacaktır. 

 

"Koronavirüsün İş Dünyasına Etkileri" okuma serimizin bu yazısında; stajyer danışmanımız Elmira Mansur, COVID-19 pandemisinin hazır giyim sektörü üzerindeki negatif etkisini ve uzun vadede getireceği değişimleri yorumluyor. Elmira'nın yazısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

Keyifli okumalar, sağlıcakla kalın!

 

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.