İNCİ HOLDİNG'İN ÇEVİK YOLCULUĞU

selim-okter   

Son dönemde Çevik Yaklaşım (Agile) iş dünyasındaki taşları yerinden oynatıyor. Şirketiçi hiyerarşi zincirini kıran, amacından uzaklaşmış  ‘’mış gibi’’ çalışma şeklini sarsan ve çalışanların iş yaşamında yeniden anlam bulabildiği bu yaklaşımın iş yapış şeklimizi yeniden sorgulatacağı aşikar. Uzmanlık alanlarımızdan Çevik Dönüşüm konusunda StratejiCo. olarak bizler de epey mesai harcamaktayız. Bu konuda İnci Holding ile yaptığımız çalışma ve dönüşüme dair tecrübelerimizi aktardığımız röportajımız ile İnciden Dergisi’ne konuk olduk. Çevik Yaklaşım (Agile) ile ilgili sizlerden aldığımız pek çok soruya cevap olacağını tahmin ediyoruz.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.