İŞYERLERİNİN YARISINDA KRİZ YÖNETİM PLANI BULUNMUYOR

Çin'in Wuhan bölgesinde ortaya çıkarak her kıtaya yayılan ve güncel rakamlara göre 156 ülkeyi etkisi altına alan yeni tip Koronavirüs (COVID-19), tüm dünyanın gündeminde. Peki kamu yeni tip Koronavirüs hakkında ne kadar bilgili, bilgi alırken hangi kaynaklara güveniyor? Şirketler krizle başa çıkabilmek için gerekli hazırlığa sahip mi? Koronavirüs hakkındaki algıyı Koronavirüs Saha Araştırması ile ele aldık. Araştırma kapsamında algıyı; devletin kurum & kuruluşlarına güven ve itibar, duygusal/psikolojik durum, alınan önlemler, davranış/alışkanlık değişimleri ve ekonomik gelişmeler çerçevesinde değerlendirdik.

StCo-Korona-araştırma

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.