Kariyer

Güvenilir Danışman Olmaya Giden Yol

StratejiCo. olarak parlak beyinler ve fikirlerle tanışmak istiyoruz. Eğer firmamızın etik bütünlük değerlerine uygun olduğunuzu düşünüyor ve kuvvetli güdüleriniz olduğuna inanıyorsanız, güvenilir bir danışman olmaya adım atmak için özgeçmişinizi göndererek, bize kendiniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

Ne Arıyoruz?

  • İleri seviyede İngilizce ve/veya ilave bir yabancı dil yetkinliği,
  • Üstün araştırma ve raporlama becerileri,
  • Ulusal ve uluslararası boyuttaki siyasi, ekonomik ve toplumsal konuları anlama ve analiz etme yetkinliği,
  • Eleştirel düşünme yetisi,
  • Konfor alanından çıkarak düşünsel, eleştirel ve analitik becerilerinizi keskinleştirecek projelerde çalışma isteği

Staj Programı

Üniversite öğrencilerine, projelerde danışmanlarımızla beraber çalışacakları uygulamalı bir staj deneyimi sunuyoruz. Şirketimizde staj yapan öğrenciler mezun olduğunda, onlara bizimle tam zamanlı çalışma fırsatı da tanıyoruz.

Tam Zamanlı Çalışma

Kendine bir kariyer inşa etmek isteyen yetenekli ve başarılı yeni mezunlara kapımız sonuna kadar açık. Özgeçmişinizi göndererek bize kendiniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

Deneyimli Uzman/Danışman

Her zaman yeni alanları keşfetmekten mutluluk duyuyor ve bu alanlarda deneyimli uzmanlarla işbirliği yapmayı istiyoruz. Birlikte hayata geçirebileceğimiz bir fikriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Ne Sunuyoruz?

Size tüm fikirlerinizin değer gördüğü, hem arkadaş canlısı hem de profesyonel bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Her çalışanımızla yaptığımız ilkesel anlaşmayı temel alarak çalışanlarımıza güveniyor; onlardan hızla değişen bir çevrede sorumluluk üstlenmelerini ve daha iyi sonuçlar elde edecek kararlar alabilmelerini bekliyoruz.  

Çalışanlarımızın hem kişisel hem de profesyonel gelişimi için yatırım yapıyoruz. Bu sayede, işlerimiz hem gelişiyor hem de hepimiz için sürdürülebilir bir hale geliyor.

Ekimizin bir parçası olmanız kişisel katkınızı arttırmanız ve önemli başarılara imza atmanız anlamına geliyor.

 

BAŞVURU

Firmamıza iş başvurusu yapmak için lütfen bize özgeçmişinizi gönderin

Başa Dön