Kariyer

Güvenilir Danışman Olmaya Giden Yol

Her zaman parlak fikirler ve bireyler için arayıştayız. Yaptığımız iş, başarıya ulaşma yolunda kuvvetli bir güdü gerektirmektedir. Ancak, hangi deneyimlere ya da bilgi birikimine sahip olursanız olun şirketimize başvurmak istiyorsanız, lütfen ilk önce etik bütünlük bölümünü ziyaret edin ve firmamızın değerleri ile sizin değerlerinizin uygunluğunu kontrol edin.

 

Ne Arıyoruz?

  • İleri seviyede İngilizce ve/veya ilave bir yabancı dil yetkinliği;
  • Üstün araştırma ve raporlama becerileri;
  • Ulusal ve uluslararası boyutta; siyasi, ekonomik ve toplumsal konuları anlama ve analiz etme yetkinliği;
  • Eleştirel düşünme yetisi;
  • Konfor alanından çıkıp, düşünsel, eleştirel ve analitik olarak zorlu projelerde çalışma isteği

 

Staj Programı

Üniversite öğrencileri için projelerde danışmanlarımızla beraber çalışacakları uygulamalı bir danışmanlık deneyimi sunuyoruz. Staj döneminde bizimle çalışan öğrencilere, lisanslarını tamamladıktan sonra tam zamanlı çalışma fırsatı veriyoruz.

 

İşe Alım

İş bulmaktan ziyade kariyer inşa etmek isteyen yetenekli ve başarılı yeni mezunlar için muazzam bir kariyer fırsatı sunuyoruz. Özgeçmişinizi göndererek, lütfen bize kendiniz hakkınızda daha fazla bilgi verin.

 

Deneyimli Uzman/Danışman

Her zaman yeni alanları keşfetmekten ve uzmanlık alanlarına göre deneyimli uzmanlarla işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarız. Birlikte başarabileceğimiz bir fikriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Ne Sunuyoruz?

Tüm fikirlerinizin değer gördüğü ve dikkate alındığı hem arkadaş canlısı hem de profesyonel bir çalışma ortamı sunuyoruz. Sizden, hızla değişen bir çevrede sorumlulukları üstlenmenizi ve daha iyi sonuçlar için insiyatif almanızı bekliyoruz. Biz çalışanlarımıza güveniyor ve onlardan katkı sunmalarını bekliyoruz. Aslında, bu her çalışanımızla yaptığımız ilkesel bir anlaşmanın temelini oluşturuyor.

Biz, çalışanlarımızın hem kişisel hem de profesyonel gelişimi için yatırım yapıyoruz. Bu sayede, işlerimizin büyümesini ve gelişmesini sağlıyor ve hepimiz için sürdürülebilir hale getiriyoruz.

Ekimizin bir parçası olmak demek, sürekli biçimde kişisel katkınızı arttırmanız ve önemli başarılara imza atmanız anlamına geliyor.

 

BAŞVURU

Firmamız bünyesinde herhangi bir pozisyona başvurmak için lütfen özgeçmişinizi gönderin

Başa Dön