KARMAŞIK KÜLTÜRDE YENİ ÇALIŞMA PRATİĞİ: AGİLE

Gerçek zamanlı geri bildirimin önem kazandığı, dijitalleşmenin daha önce yapılmayanı normale dönüştürdüğü muğlak bir zamanda yaşıyoruz. VUCA döneminin getirdiği karmaşık ve belirsiz ortamda çalışmak tecrübelerimizi kullanamadığımız alanlar yaratıyor. Böyle bir dönemde çabuk denemenin ve sonuç görmenin önemi daha da artıyor. Agile çalışma pratiği soluduğumuz bu yeni kültürde değerli bir çalışma pratiği olma vaadi sunuyor. Esasen bir yazılım geliştirme pratiği olarak ortaya çıkan Agile, artık büyüklü küçüklü şirketlerde oldukça yaygın olarak deneniyor ve her alana sirayet edebiliyor. Devam eden içeriklerimizde Agile pratiği;

1 - Agile Manifesto ve prensipler

2 - Doğru kültürde doğru Agile nasıl oluşturulmalı

3 - İş dünyası için yeni başlayanlar için Agile

olmak üzere üç alanda inceleyeceğiz. Takipte kalın!

  

Hakkımızda

StratejiCo. 1987’den beri Avrasya bölgesinde uluslararası firmalara ve kamu kurumlarına danışmanlık sağlayan bağımsız bir kurumsal ilişkiler ve kamu ile iletişim danışmanlığı şirketidir.

Yasal Uyarı

Bu rapor StratejiCo. tarafından, kamuya açık kaynaklardan toplanan bilgilere dayanarak hazırlanmıştır. Bu raporda ortaya konan görüş ve öneriler StratejiCo.’nun resmi görüşünü yansıtmamaktadır. Bu içeriğin amacı okuyucularımıza kendi işleriyle ilgili farklı bakış açıları sunmaktır. StratejiCo. burada sağlanan bilgilere dayanarak alınan kararlardan sorumlu tutulamaz.

Copyright © 2017 Bütün hakları saklıdır. 

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön