KORONAVİRÜSÜN (COVID-19) İŞ DÜNYASINA ETKİLERİ

World Health Organization (WHO) tarafından pandemi olarak tanımlanan, yeni tip koronavirüsün sebep olduğu COVID-19 hastalığı tüm dünyada etkisini arıtırıyor. İnsan sağlığını tehdit eden bu salgın, şu ana kadar 160 ülkeye yayılmış durumda. Hayatımızın her alanına dokunan etkisiyle, günlük yaşantımızdan makroekonomiye kadar farklı boyutlarda yankı uyandırıyor. Peki bu salgın iş dünyasını nasıl etkileyecek? 

 

Siz okuyucularımız için koronavirüsün (COVID-19) iş dünyası üzerindeki etkileri hakkında bir okuma serisi oluşturuyoruz. Serimizin ilk yazısında, konuya büyük bir çerçeveden bakarak koronavirüsün genel etkilerini tartışıyoruz. İlerleyen yazılarımızda salgının etkilerini farklı sektörler özelinde incelemeye devam edeceğiz. İlk yazımıza aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.

 

Keyifli okumalar, sağlıcakla kalın!

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.