"KURUMSAL ESNEKLİK VE DAYANIKLILIK" ÖN ARAŞTIRMASI

Türkiye Kurumsal Yönetimi Derneği (TKYD) tarafından 17 Ocak tarihinde düzenlenen XI. Kurumsal Yönetim Zirvesi'nde, partnerimiz EY (Ernst & Young) ile yürüttüğümüz "Kurumsal Esneklik ve Dayanıklılık (Resilience) Ön Araştırması"nın sonuçlarını sunmanın heyecanını yaşadık.

Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin CEO'larıyla gerçekleştirilen ön araştırmada amacımız, Esneklik ve Dayanıklılık (Resilience) konusunda bir kıyaslama (Benchmarking) haritası oluşturabilmekti. 

Araştırma sonuçlarında da gördüğümüz üzere içinden geçmekte olduğumuz VUCA (Volatile, Uncertain, Complex, Ambigious, Volatile / Değişken, Belirsiz, Karmaşık, Muğlak) döneminde, esneklik ve dayanıklılık, Türkiye'nin önde gelen şirket liderlerinin de ajandasına girdi.

Şirket liderlerinin dayanıklılığa ilişkin içgörülerine ve ön araştırma sonuçlarını sunumda görebilirsiniz.

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.