STRATEJİCO. PRESTİJLİ ARAŞTIRMA ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından düzenlenen, Türkiye'nin en başarılı pazarlama ve sosyal içerikli araştırmalarının ödüllendirildiği Baykuş Ödülleri'nde, Era ve StratejiCo.’nun bir tekstil firması için gerçekleştirdiği proje "Usta Baykuş Ödülü"ne layık görüldü.

“Köstekten, Desteğe Giden Yol” adlı projede StratejiCo, çalışanların bağlılığını arttırmak ve sürdürülebilir üretken bir işgücü yaratmak için bir işgücü modeli dönüşümü başlattı. StratejiCo. işçilerin düşük bağlılık düzeyinin nedenlerini anlamak için birebir görüşmeler, odak grupları ve anket çalışmalarından oluşan geniş çaplı bir araştırma projesi gerçekleştirdi.

Baykuş Ödülleri, 17 Ekim 2015 tarihinde Adile Sultan Sarayı’nda yapılan törenle sahiplerine verildi.

Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız. ​

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.