TEDARİK PRENSİPLERİNİZ SÜREÇLERİNİZİ NE DERECE RİSKE EDİYOR?

“Koronavirüsün İş Dünyasına Etkileri” okuma serimizin “COVID-19 Pandemisi Tedarik Zincirlerini Nasıl Etkiliyor?” yazısında, sektör dinamiklerini ve endüstrinin kırılgan yapısını sizler için analiz etmiştik. Tedarik prensiplerinizin, bu gibi kriz senaryolarında tedarik zincirlerinize ve gelir akışlarınıza olan etkilerini kısaca anlatan bu çalışmamızda prensiplerinizin sizi ne kadar risk altında bıraktığını değerlendiriyoruz.

Okuma serimizin bu bölümünde, riskleri olabildiğince düşük seviyelerde tutmak amacıyla hayata geçirilmesi gereken aksiyonları ve alınması gereken tedbirleri derledik.

Keyifli okumalar, sağlıcakla kalın!

 

Tedarik Prensipleri_Risk

 

Soru ve Yorumlar

Makale hakkındaki soru ve görüşlerinizi duymaktan memnuniyet duyacağız. info@stratejico.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.  

Hakkımızda

StratejiCo. 1987 yılından beri uluslararası firmalara ve kamu kurumlarına araştırma, analiz, stratejik yönlendirme, itibar yönetimi, kriz yönetimi, kurumsal değerler ve ilişkiler, organizasyonel dönüşüm ve çevik yapı yönetimi, çalışan ve sendika ilişkileri, hükümetle ilişkiler ve topluluk bağlılığı ve katılımı alanlarında hizmet sunan iletişim ve ilişki yönetimi konularında uzmanlaşmış bağımsız bir stratejik danışmanlık firmasıdır.

 

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.