WEBINAR: "BUGÜNÜN DUYGULARI, YARININ PLANLARI"


Dünya Gazetesi ve ERA Araştırma iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz kamuoyu araştırmalarına devam ediyoruz. Koronavirüs Gündem Araştırmalarının 1. ve 2. döneminde, kamuoyunun endişe ve güven düzeylerini kantitatif olarak incelemiştik. 3. dönemde araştırmamızı derinleştirerek tüketicilerin duygularını, bu duyguların neyden kaynaklandığını ve koronavirüs döneminde edindikleri alışkanlarını da sorguladık. Araştırma moderatörleri Güno Bilger ve Etel Almaleh, tüketicilerle derinlemesine görüşmeler gerçekleştirerek kalitatif araştırma raporunu hazırladı.

 

Araştırmamızın bulgularını ilk olarak "Bugünün Duyguları, Yarının Planları" webinarımızda paylaşarak "Tüketiciler şu anda nasıl hissediyor? Bu duyguların kaynağı neler? Hangi alışkanlıklar geride kaldı, hangi yeni alışkanlıklar edinildi? Gelecekte bu davranışların nasıl şekillenmesini bekliyoruz?" sorularını yanıtladık. Bu soruların cevaplarına ve konuşmacılarımızın yorumlarına videomuzu izleyerek ulaşabilirsiniz.

 

Sağlıcakla kalın!

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.