WEBINAR: LİDERLİĞİN AYDINLIK VE KARANLIK YÜZLERİ


StratejiCo. webinarlarına devam ediyor. StratejiCo. Danışmanlık olarak düzenlediğimiz webinarlarımızın ikincisinde; kıdemli danışmanımız Başak Çevik, yönetim ve liderlik profesörü Jülide Kesken'i ağırladı. 21 Mayıs 2020'de gerçekleştirdiğimiz webinarımızın kaydını umarız keyifle izlersiniz! Ege Üniversitesi eski dekanı, şu anda da İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde yönetim ve strateji profesörü olan Jülide Kesken StratejiCo.'nun webinarlarına konuk oldu.

 

Kıdemli danışmanlarımızdan Başak Çevik'in modere ettiği webinarda, liderliğin aydınlık ve karanlık yüzleri konuşuldu. Karizmatik liderlik, Çevik liderlik ve spiritüel liderlikten otokratik liderliğe kadar, liderliğin farklı yüzlerine ve örneklerine değinildi. Katılımcıların sorularını da yanıtlayan Prof. Dr. Jülide Kesken ve Başak Çevik, kriz dönemlerinde ve önümüzdeki dönemlerde öne çıkacak liderlik şekillerini de yorumladılar.

 

Keyifli seyirler, sağlıcakla kalın!

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.