ÇEVİK İNSAN MANİFESTOSU YAYINLANDI!

İsveç’in Smögen kasabasında 15 ülkeyi temsil eden Çevik Dönüşüm profesyonelleri olarak toplandığımızda amacımız ‘insan’ı merkeze alan bir Çevik yaklaşımın nasıl daha etkin kılınacağını; insanların içlerindeki potansiyelin nasıl en etkin şekilde ortaya çıkarılacağını ve toplumlarımıza katkı sağlayabileceğini tartışmaktı.

 

Çok yoğun bir Boot camp sonunda Agile People Manifesto’yu hazırladık!

Arkasından muhteşem bir de kitabı geliyor! Tüm içerik Türkçe’ye de çevrilecek :) ve umuyorum ülkemizde de Çevik Dönüşümün lokomotifi olacak. 

İşbirliğinin, bilginin, tecrübenin ve en önemlisi de bilgeliğin hâkim olduğu bu uluslararası çalışma sürecinde tek Türk olarak Manifesto’ya imza atmak beni hem çok mutlu etti hem de gururlandırdı. :)

 

Agile People "Çevik İnsanlar" yaklaşımını Türkiye’de yayma misyonumuzla yola devam ediyoruz. 

İnanç Civaz, StratejiCo. Yönetici Ortağı

Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.