COVID-19 DÖNEMİNDE SOSYAL MEDYADA STRATEJİK DÜŞÜNME

Yazar: Başak Çevik

İletişim: basak.cevik

 

 

 

 İçinde bulunduğumuz, müşterilerimiz ile bağ kurduğumuz iletişim sürecinin adını doğru koymak gerek. İçinde bulunduğumuz süreç Kriz İletişimi değil, Kriz Döneminde İletişim sürecidir. İstisnai gibi duran, aslında yeni normalimiz olan bu süreçte, müşterileri veya takipçileri ile ilişkilerinde ölçülebilir değer yaratıp bağlarını güçlendirmek isteyen şirketler içinse yol, müşteriyi anlamaktan geçiyor.

“Koronavirüsün İş Dünyasına Etkileri” okuma serimizin bu yazısında; kıdemli danışmanımız Başak Çevik, kriz döneminde iletişimin hassas noktalarını ele alıyor ve sosyal medya stratejinizi oluştururken atmanız gereken adımları açıklıyor. Başak’ın yazısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Keyifli okumalar, sağlıcakla kalın!

 

Hizmetlere Göre Filtre
İçgörü ve Bilgi Yönetimi
Paydaş İlişkileri Yönetimi
Organizasyonel Gelişim
Başa Dön
x
StratejiCo., Ücretsiz¹ 7/24 Kriz Destek Hattı ile artık daha da ulaşılabilir!
İşiniz ile ilgili çözmekte zorlandığınız koşullar olduğunda ücretsiz bir şekilde danışabilmeniz için 7/24 Kriz Destek Hattımızı hayata geçirdik. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
7/24 Kriz Destek Hattı:
Veya sizi aramamız için bir zaman belirleyin:
¹ StratejiCo. bu hizmet için bir ücret almamaktadır. Telefonunuz, tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Gizliliğinize önem veriyoruz, istediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz.